köpek

warning: Creating default object from empty value in /home/haysev/domains/haysev.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Köpek Eğitiminde ,GİT GETİR KOMUTU!!!

Köpeklerde lazım olabilecek gerekli faydalı bir itaat eğitimi olan Git GETİR KOMUTU öğretebilmektir.

işte size faydalı olabilcek kısaca gerekli bilgiler:


'

Birçok köpek, topları kovalamayı ve ardından onu size getirmeyi çok sever fakat bazı köpeklere ise bu davranışı tatmin edici bir seviyeye getirmek için rehberlik etmek gerekir. İlk başta bu size çok normal gelecek fakat köpeğinizle oyun oynamaya başladığınızda çok eğlenceli olacağını göreceksiniz.

Köpeğinizin doğru bir şekilde gidip getirmesini öğretmek birkaç adımda mümkündür. Size anlatacağım adımlar, köpeğinize nesnelere merakını arttıracak ve gidip alıp ayağınızın önüne kadar getirmesini sağlayacaktır.

Köpeklerde İTAAT EĞİTİMLERİ Nasıl Verilmeli?

Köpeğiniz var ve nasıl eğiteceği konusunda hiç bir fikriniz yok, işte bu aşamada her zaman köpeğinizin cinsi ve türü hakkında edindiğiniz bilgiler üzerinde araştırmalar yapabilirsiniz.

Bu konuda hiç bir tecrübeniz yoksa mutlaka bir bilenden yardım almanız daha uygun olacaktır.

İtaat eğitimi iki aşamadan oluşur; birincisi temel itaat eğitimi ,diğeri ise ileri itaat eğitimidir. Adından anlaşılacağı gibi temel itaat eğitimi eğitimin başlangıcıdır, nasıl Alman Kurdu - İtaat Eğtimleritemelinde bozuk olan bir bina en ufak deprem sarsıntılarında yıkılırsa köpeğiniz içinde temel itaat aynı derecede önemlidir.

Temel itaati iyi almamış bir hayvan; İleri İtaat Eğitimi, Bodyguard ve Alan Koruma Eğitimlerinde başarı sağlayamaz ve aldığı eğitimleri sizin her istediğiniz zaman yerine getirmeyebilir.

Köpek ve Köpekler Dünyası

Köpekler can dostu,yoldaş,koruyucu,her koşulda sadık kalabilen hayvanlardır.
köpekler hakkında ne biliyorsak,ne öğrenmemiz gerekiyorsa,eksikleri ve bilgileriyle tanımaya çalişacağız.
Köpek aldım nasıl bakmalıyım?
Köpekler nasıl beslenir?
Köpeklerin cinsleri ve türleri hakkında?Benzer birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz bir kitap olacağından emin olabilirsiniz.

Bu arada hep hatırlatacağım sanırım arada,bilgileri ve tecrübbeleri doğrultusunda hayvanlar alemi hakkında paylaşımlarda da bulunabilirsiniz.

Kedi ve Köpek Nereden Alabilirim?

Hayvaları çok seviyor ve bir kedi yada köpek amak istiyorsunuz,peki nerden ve nasıl almanınz gerektiri hakkında hiç bir fikriniz yok.

İşte bunun için faydalı olacak bilgiler.

Eğer evinize bir evcil hayvan almaya karar verdiyseniz aklınıza ilk gelen pet shop ‘lara gidip oradaki birçok hayvan seçeneğinden birine karar vermek ver almak olur. Pet shop’lardan çok yüksek fiyatlara bir kedi veya köpek almak yerine aslında birçok seçeneğiniz var. Veterinerlerin çoğunda mutlaka ya sokakta bulunmuş ya sahibini kaybetmiş yada sahiplendirilmesi için bırakılmış yavru kedi ve köpekler bulunur.

KÖPEĞİN TARİHÇESİNİ BİLİYORMUSUNUZ?

Köpekler nerden geliyor,tarihi ve tarihçesi nedir?

KÖPEK ( CANIS FAMILIARIS )

Anket

Sitemiz sizce nasıl?:
İçeriği paylaş