komutu

warning: Creating default object from empty value in /home/haysev/domains/haysev.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Köpek Eğitiminde,OTUR KOMUTU!!!

Günlük hayatınız büyük bölümünde köpeğiniz varsa bu gibi gereki ittaat kurallarını öğretmek çok akıllıca ve kolaylatıcıdır hayatınızı.

Köpeğinizin sizi anlayım dediklerinizi uygulaması ise ayrı bir zevk ve hayranlık uyadırır mutlaka,

Otur komutunun bir başka avantajı da, köpeğinizin yapmasını istemediğiniz şeyleri bu komut ile kısmen engelleyebilmenizdir. Mesela, köpeğiniz eve gelen yeni misafirlerin üzerlerine atlıyorsa, ona oturmasını söyleyerek onu durdurabilirsiniz.

Köpeğiniz eve geldiği ilk andan itibaren onu eğitmeye başlayabilirsiniz. Ancak köpeğinize otur komutunu öğretmeden önce onun sizin etrafınızda güvende ve rahat hissetmesini sağlamayı unutmayın.

Köpeğinize Otur Komutunu Öğretirken Hatırlamanız Gerekenler

Köpek eğitimi seanslarınızı kısa tutun. Beş dakika başlangıç için yeterlidir. Bu konuya özellikle dikkat edin eğer yavru bir köpeğiniz varsa.

Köpek Eğitiminde ,GİT GETİR KOMUTU!!!

Köpeklerde lazım olabilecek gerekli faydalı bir itaat eğitimi olan Git GETİR KOMUTU öğretebilmektir.

işte size faydalı olabilcek kısaca gerekli bilgiler:


'

Birçok köpek, topları kovalamayı ve ardından onu size getirmeyi çok sever fakat bazı köpeklere ise bu davranışı tatmin edici bir seviyeye getirmek için rehberlik etmek gerekir. İlk başta bu size çok normal gelecek fakat köpeğinizle oyun oynamaya başladığınızda çok eğlenceli olacağını göreceksiniz.

Köpeğinizin doğru bir şekilde gidip getirmesini öğretmek birkaç adımda mümkündür. Size anlatacağım adımlar, köpeğinize nesnelere merakını arttıracak ve gidip alıp ayağınızın önüne kadar getirmesini sağlayacaktır.

Anket

Sitemiz sizce nasıl?:
İçeriği paylaş